OFERTY

Oferty specjalne

Polecane pakiety

Kudowa-Zdrój obfituje w liczne atrakcje turystyczne i możliwości dla osób nastawionych zarówno na spokojny, jak i aktywny wypoczynek. Jest miejscem przystosowanym dla osób w każdym wieku. Stanowi ona idealną bazę wypadową dla wycieczek górskich po Górach Stołowych i Górach Orlickich. Jako miejscowość uzdrowiskowa Kudowa-Zdrój jest polecana również na pobyt zdrowotny.

Rodzinny urlop w Kudowie-Zdroju

Korzystając z walorów miejscowości, skomponowaliśmy dla Państwa oferty specjalne. Zapraszamy m.in. na Turnus Regeneracyjny, Sylwestra, Boże Narodzenie czy Dzień Kobiet.
Kudowa-Zdrój to także rewelacyjny pomysł na rodzinny urlop. Wśród naszych ofert specjalnych znajdą Państwo tygodniowy rodzinny pobyt w Kurort Agnes Willi Sanssouci-Dauc podczas ferii zimowych. To propozycja dla miłośników pięknych, zimowych scenerii oraz zimowego szaleństwa w górach. Jednak nie tylko zimą Kudowa-Zdrój jest atrakcyjna dla rodzin. Zapewniamy, że jest to miejsce, w którym przez cały rok można ciekawie spędzić czas, a my z przyjemnością ugościmy Państwa w naszych pokojach.