OFERTY

Oferty specjalne

Polecane pakiety

Kudowa-Zdrój bogata jest w liczne atrakcje turystyczne i możliwości dla osób nastawionych zarówno na spokojny pobyt, jak i aktywny wypoczynek. Jest miejscem odpowiednim dla osób w każdym wieku. Stanowi ona idealną bazę wypadową dla wycieczek górskich po Górach Stołowych i Górach Orlickich. Bliskość granicy czeskiej zachęca do podróży do Pragi czy też Wiednia. Sama Kudowa Zdrój, jako miejscowość uzdrowiskowa jest polecana również z uwagi na zdrowotne walory klimatyczne oraz dostęp do wód mineralnych.

Rodzinny pobyt w Kudowie-Zdroju

Korzystając z walorów miejscowości, skomponowaliśmy dla Państwa oferty specjalne. Zapraszamy m.in. na Turnus Regeneracyjny, Sylwestra czy też Boże Narodzenie.
Kudowa-Zdrój to także rewelacyjny pomysł na rodzinny urlop. To również propozycja dla miłośników pięknych, zimowych scenerii oraz zimowego szaleństwa w górach. Jednak nie tylko zimą Kudowa-Zdrój jest atrakcyjna dla rodzin. Zapewniamy, że jest to miejsce, w którym przez cały rok można ciekawie spędzić czas, a my z przyjemnością ugościmy Państwa w naszych pokojach.