Warning: Illegal string offset 'offer' in /home/users/kurortagnes/public_html/wp-content/themes/Divi-child/functions.php on line 737

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/kurortagnes/public_html/wp-content/themes/Divi-child/functions.php on line 737

Weekend majowy w Kudowie-Zdrój

Zapraszamy Państwa na wyjątkową Majówkę. Długi weekend na początku maja to idealna okazja na relaks. Coraz cieplejsze wiosenne dni spędzone poza domem stanowią namiastkę zbliżających się wakacji. Majówka to czas na odpoczynek od codziennych obowiązków. Wiele osób co roku z niecierpliwością oczekuje letniego urlopu. Weekend majowy w Kudowie-Zdroju pozwoli złapać oddech i przypomni, że niebawem rozpoczną się wakacje, a tym samym okres urlopowy.

Pobyt w weekend majowy obejmuje dla każdej z osób

  • nocleg ze śniadaniem w formie bufetu z pysznymi daniami,
  • wstęp do Aqua Parku “Wodny Świat”,
  • bon rabatowy na wycieczki Biura Podróży Szopen Tur.

Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia obiadokolacji, wina i kosza owoców do pokoju. Na życzenie zorganizujemy dla Państwa również romantyczną kolację przy świecach.

Majówka 2020

majówka w kudowie zdrój

Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia obiadokolacji, wina i kosza owoców do pokoju. Na życzenie zorganizujemy dla Państwa również romantyczną kolację przy świecach.

Kudowa Zdrój na weekend, wakacje i święta

 

Weekend majowy w naszej Willi to idealny pomysł na czas spędzony we dwoje. Już dziś mogą Państwo zarezerwować pokój dla siebie na Majówkę i nie tylko. Przez cały rok zapraszamy do odwiedzenia Kudowy-Zdroju i cieszenia się urokami tej miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się również z innymi ofertami na naszej stronie internetowej.