🠐 Wróć do ofert
Kudowa-Zdrój jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cieszących się dobrą opinią uzdrowisk na Dolnym Śląsku. Jako dom dla działających od wielu lat sanatoriów, hoteli regeneracyjnych i spa, Kudowa przyciąga uwagę osób poszukujących wypoczynku z całej Europy. Na szczególną uwagę zasługują tu nie tylko wody lecznicze dostępne w lokalnej pijalni wód, ale też sam mikroklimat wpływający korzystnie na zdrowie i samopoczucie. Nasz turnus regeneracyjny przygotowaliśmy tak, by wykorzystać wszystkie zalety Kudowy-Zdrój. Co oferujemy?

Oferta turnusu regeneracyjnego w Kurort Agnes Willa Sanssouci

  • 6 noclegów ze śniadaniem w formie bufetu szwedzkiego. Dodatkowo sok ze świeżych owoców lub warzyw , konfitury domowe z owoców sezonowych, twaróg z olejem lnianym, kawa orkiszowa i herbaty Veertea.
  • Obiad wg określonej diety: zupa dnia, danie główne, surówki z świeżych warzyw, kieliszek wina pietruszkowego św. Hildegardy , nalewka piołunowa św. Hildegardy, woda antyoksydacyjna BIO-Vitalna bez ograniczeń.
  • Kolacja wg określonej diety: pieczywo orkiszowe, zimna płyta (wędliny, pasztety, sery, warzywa sezonowe), herbata Veertea i napar z ziół, woda antyoksydacyjna BIO-Vitalna bez ograniczeń.
  • Jednorazowy wstęp do Kompleksu Słonecznych Term „Zameczek"
  • Użytkowanie Platformy wibracyjnej Vibramagic z Falami Schumanna Generator Fal Schumanna - neutralizator 5G i EMR każdego dnia.
  • Użytkowanie urządzenia Best Move w zakresie detoksykacji i poprawy funkcjonowania organizmu każdego dnia.
  • Analiza stanu zdrowia i kondycji organizmu aparatem Quantum Resonance Magnetik Analyzer w dniu przyjazdu i wyjazdu. Porównanie efektów wspomagania organizmu poprzez zastosowanie diety i użytkowania platformy wibracyjnej.
 
Pobyt regeneracyjny Kudowa Zdrój – najlepszy wypoczynek w górach

Turnusy regeneracyjne w Kudowie-Zdrój organizowane są przez cały rok i mają za zadanie przede wszystkim pokazać jak wielki wpływ na zdrowie i samopoczucie każdego człowieka ma czas przeznaczony wyłącznie na relaks. Lokalizacja w Kudowie-Zdroju pozwala nam wykorzystać do maksimum zalety tutejszego mikroklimatu i ukształtowania terenu, ale same pobyty regeneracyjne w Kudowie-Zdroju skupiają się zarówno na relaksie na łonie natury, jak i zabiegach oferowanych w ramach pobytu. Dopracowana dieta, regularne ćwiczenia oraz czas spędzony na świeżym powietrzu poprawiają pracę całego organizmu, przywracając jego naturalną równowagę i pozwalając by całe ciało odpoczęło od natężenia pracy, hałasu i stresu na jaki narażamy się każdego dnia w życiu prywatnym i zawodowym.

W ramach atrakcji sprzyjających regeneracji i odbudowie, nasze pobyty regeneracyjne w Kudowie- Zdroju czerpią z pozytywnego wpływu kąpieli w termach „Zameczek” – jednego z ważniejszych punktów uzdrowiskowych na mapie Kudowy Zdrój.

Dlaczego warto zaplanować pobyt regeneracyjny w Kudowie Zdrój?

Kudowa Zdrój jest w swojej okolicy jedynym tak znanym, rozwiniętym i doskonale przygotowanym centrum uzdrowiskowym, z którego goście naszych pobytów regeneracyjnych czerpią pełnymi garściami. Już sam klimat przedgórza sprawia, że łatwiej się tu oddycha, śpi i wypoczywa – pobyty regeneracyjne w Kudowie-Zdroju skupiają się nie tylko na zabiegach oferowanych w ramach opieki w ośrodku, ale też na pełnym wykorzystaniu możliwości jakie daje nam Kudowa. Tutejsze tereny leśne nadają się idealnie do długich, wypoczynkowych spacerów, a umiarkowany klimat chroniony od wiatru przez pasma górskie pozwala na zachowanie dobrych warunków spacerowych przez cały rok. Osobom korzystającym z pobytów regeneracyjnych polecamy szczególnie wizytę w Parku Zdrojowym sprzyjającym wypoczynkowi na łonie natury, a także Górę Parkową, pod którą podejście nie jest największym wyzwaniem ale zdecydowanie pozwala popracować nad kondycją i wytrzymałością.
🠐 Wróć do ofert

Turnus Regeneracyjny7 dni, od 1 200 zł /osoba

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.